Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada tytuły magistra na kierunkach Administracja oraz Prawo. W czasie studiów odbywała liczne praktyki w toruńskich kancelariach oraz w wydziałach Sądów, co pozwoliło jej na zdobycie cennych doświadczeń i utwierdziło w przekonaniu obrania ścieżki zawodowej prawnika. W latach 2015-2017 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. W trakcie aplikacji świadczyła pomoc prawną we współpracy z Kancelariami radców prawnych w Bydgoszczy i Toruniu oraz udzielała się w systemie nieodpłatnych porad prawnych. W roku 2017 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski, a obecnie jest wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu pod numerem Tr-1205.


Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Głównym celem Kancelarii jest znalezienie najlepszych rozwiązań prawnych dla klientów, zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu sądowym. W kontaktach z klientami - w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług - Kancelaria opiera się przede wszystkim na zaufaniu oraz dyspozycyjności, dbając by klienci zawsze znali stan powierzonych Kancelarii spraw.

Wezwania do zapłaty
Wezwania do zapłaty
sporządzenie dokumentu
REPREZNTACJA PRZED SĄDAMI
REPREZNTACJA PRZED SĄDAMI
SPRAWDZENIE DOKUMENTU
SPRAWDZENIE DOKUMENTU
Porada prawna od 100 zł
Porada prawna od 100 zł

RADCA PRAWNY W TORUNIU

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Zajmuje się również sprawami cywilnymi, prawem spadkowym, rodzinnym, pracy oraz prawem konkurencji i konsumentów. Ważnym działem jest również obsługa prawna przedsiębiorstw w Toruniu.

KANCELARIA PRAWNA TORUŃ

Głównym celem Radcy Prawnego jest znalezienie najlepszych rozwiązań prawnych dla klientów, zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu sądowym. Kancelaria opiera się przede wszystkim na zaufaniu oraz dyspozycyjności, dbając by klienci zawsze znali stan powierzonych Kancelarii spraw.

PRAWNIK TORUŃ

Aleksandra Paula Lubowicka Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada tytuły magistra na kierunkach Administracja oraz Prawo. W czasie studiów odbywała liczne praktyki w toruńskich kancelariach oraz w wydziałach Sądów. W latach 2015-2017 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu.

Nasze tagi: Kancelaria Radcy Prawnego Toruń, prawnik Toruń, radca prawny Toruń, prawnik rozwody, prawnik podział majątku Toruń, nieodpłatna pomoc prawna Toruń, alimenty prawnik, obsługa prawna, porada prawna, usługi prawne Toruń, odszkodowanie Toruń, prawo pracy i prawo gospodarcze, obsługa prawna przedsiębiorstw w Toruniu.

 
ip stresser